Leden kunnen deelnemen aan een interne competitie. Een lid kan door de organisator van de competitie in e-Captain worden toegevoegd als deelnemer maar ook door de Officier van Dienst worden toegevoegd.
Om de resultaten in te voeren of te bekijken ga je ook naar het onderdeel Competitie. Er kunnen alleen resultaten voor de huidige dag worden ingevoerd of worden bewerkt. Resultaten die op een ander moment zijn behaald kunnen uitlsuitend via de e-Captain back-end worden ingevoerd.
Vervolgens ziet u de eerder behaalde resultaten in de competitie.
e-Captain is een zeer uitgebreid ledenadministratie pakket. Wij bieden verschillende basis trainingen aan waarbij u op toegankelijke wijze leert werken met e-Captain. De trainingen vinden plaats op ons kantoor in 's-Hertogenbosch.
We horen graag wat u vindt! Wij zijn immers pas tevreden als u dat bent. Wilt u ons laten weten hoe u onze support heeft ervaren? Deel uw ervaring via Google.